PREV
NEXT
Kesign.lt Eco sprendimai

STIKLŲ TAMSINIMAS

STILINGAS AUTOMOBILIS, VĖSESNIS SALONAS

Nepakeliamas karštis, trukdantis akinamas spindesys ir nublukęs interjeras gali sužlugdyti bet kurią kelionę automobiliu. Mūsų siūlomos tonuojančios plėvelės palaikys Jūsų automobilio vėsą ir komfortą, bei suteiks papildomo privatumo lygį.

Galinių ir šoninių stiklų tamsinimui siūlome aukščiausios klasės plėvelių pasirinkimą. Taip apsaugosite save, vaikus ir automobilio saloną nuo karščio, nuo blukinančių ultravioletinių spindulių. Karštomis vasaros dienomis efektyviai naudosite kondicionierių, o naktimis jūsų nebeakins įkyrūs iš paskos važiuojančių žibintai. Net saikingai užtamsinti galiniai stiklai uždeda stiprų estetikos pliusą praktiškai kiekvienam automobiliui.

Apsauga nuo saulės karščio

Karštas salonas sukelia ne tik diskomfortą, bet ir didina kondicionierių naudojamą energijos kiekį. Mūsų tonavimo plėvelės stabdo iki 60% infraraudonųjų spindulių spektro, todėl užtamsinę automobilio stiklus užtikrinsite, kad Jūsų kelionė būtų patogi ir sutaupysite vėsinimo išlaidoms.

UV radiacijos blokavimas

Didžiausios Australijoje labdaringos organizacijos Cancer Council NSW, tiriančios vėžį, duomenimis 95% odos vėžio susirgimų yra dėl per didelės UV radiacijos kiekių. Tačiau stiklai su užklijuota tamsinimo plėvele blokuoja 99% UV radiacijos, taip apsaugodami keleivių odą ir akis. Papildomas pranašumas – tai taip pat sulėtins salono interjero blukimą.

Stiklų tamsinimas

Apsauga nuo dūžių avarijos metu

Tamsinimo plėvelė turi dar vieną papildomą pranašumą, apie kurį retai kas susimąsto. Stipriai prisiklijuodama prie stiklo, plėvelė sudaro vientisą konstrukciją, todėl nelaimės atveju, ji tolygiau paskirstys smūgio bangą po stiklo paviršių. O pastarajam sudužus, plėvelė sulaikys šukes ir apsaugos keleivius.

Privatumas

Pašalinių žvilgsniai priverčia Jus jaustis nejaukiai? Arba nenorite palikti daiktų mašinoje, nes žinote, kad jie matomi kaip ant vitrinos? Užniaukę galinius langus suteiksite Jūsų automobiliui norimą privatumo lygį: nuo siluetų matomumo iki pilno užtamsinimo, kai iš išorės visiškai nieko nesimato.

TOP